Официален сайт на Община Шабла
Парламентарни избори 2017
Дата: 28 април 2017, петък | 05:26  


Общината


Общински съвет


Общинска администрация


Икономическо развитие


Профил на купувача


Социални дейности и здравно обслужване


Наука и образование, култура и спорт


Търгове и конкурси


Комуникации


Контакти
ОБЩИНА ШАБЛА Ви уведомява, че от 01.06.2015 година е с нова обслужваща банка, за повече информация тук
  Декларации
 
Декларации по чл. 12, т.2 във връзка с чл. 14 от Закона за предотвратяване и разкриване на конфликт на интереси


Мариян Александров Жечев - кмет на община Шабла



Цветелин Иванов Йорданов -заместник кмет на община Шабла



Кметове на населени места в община Шабла



Орлин Петков Петков - кмет на село Ваклино, община Шабла



Димитър Петров Марчев - кмет на село Крапец, община Шабла



Веселин Славчев Йорданов - кмет на село Дуранкулак, община Шабла



Донка Димова Иванова - кмет на село Граничар, община Шабла



 



Кметски наместници



Елка Иванова Димитрова - кметски наместник на с. Божаново и с. Твърдица



Светла Стефанова Колева - кметски наместник на с Горун



Евгения Петрова Димитрова - кметски наместник на с. Горичане



Петранка Стефанова Георгиева - кметски наместник на с. Езерец



Николай Стойчев Петров - кметски наместник на с. Захари Стояново



Стоянка Димитрова Тодорова - кметски наместник на с. Пролез



Драгомир Иванов Жечев - кметски наместник на с. Смин



Невена Донева Георгиева - кметски наместник на с. Тюленово



Николай Тодоров Николов - кметски наместник на с. Черноморци



Общински съвет - Шабла



Йорданка Иванова Стоева - Йорданова - Председател 



общински съветници



Живко Спасов Иванов



Елеонора Николова Василева



Кирил Стефанов Кирилов



Ивелина Георгиева Янакиева - Демирева



Стефан Вълев Иванов



Румен Георгиев Радев



Деян Георгиев Димитров



Румен Георгиев Радев



Теодора Иванова Асенова



Иванка Цвяткова Пенева



Велизар Валентинов Иванов



Служители, заемащи ръководни длъжности в община Шабла



Миглена Спирова Димова - секретар на община



Татяна Любенова Нейкова - главен архтект 



Ани Димитрова Хараламбиева - началник-отдел "Счетоводство"



Росен Енчев Василев - началник-отдел "Бюджет, финанси и общинска собственост"



Марияна Колева Димитрова Бобева - началник-отдел "Устройство на територията и строителството"



Таня Янакиева Иванова - началник- отдел "Образование, култура, младежки дейности и спорт"



Тодор Атанасов Димитров - директор на Дирекция "Хуманитарни дейности"



Петър Димов Атанасов - директор на Дирекция "Европейски програми и икономическо развитие"



 



Добромир Георгиев Райчев - директор на Общинско предприятие БКСТРО



 



 



 



 



 



 



 



 






 
 

Няма открити записи !